czwartek, 29 sierpnia 2013

Pomadki Wibo Eliksir-dobry produkt w tandetnym opakowaniu

Dzisiaj podzielę się z Wami moją opinią na temat pomadek Wibo Eliksir.
Wybrałam dwa kolory- 03 i 06 spośród gamy kilku interesujących, ładnych odcieni.
Pomadki są bardzo tanie- ok. 8 zł za sztukę.
Jeśli chodzi o to, co widzimy na pierwszy rzut oka, czyli opakowanie, to jest ono tragiczne. Plastik, z którego jest wykonane jest bardzo słabej jakości, mam wrażenie, że nie przetrwa pierwszego upadku, czy nawet podróży w torebce.Na jednej z pomadek napis jest już prawie starty. Do tego jest po prostu brzydkie. Absolutnie nie zachęca do kupna produktu, który jest... świetny !
Pomadki mają piękne, intensywne kolory, nie wysuszają ust, a wręcz nawilżają je. Mają bardzo przyjemną, kremową konsystencję. Ich wykończenie nie jest matowe, mają połysk, na szczęście nie zawierają żadnych drobinek, brokatu. Jeżeli chodzi o trwałość to oczywiście nie jest ona wybitna, ale nie jest to jakaś tragedia. Po około 2/3 godzinach (bez jedzenia i picia) zaczyna znikać z ust, jednak w bardzo równomierny sposób. Pomadki mają również ładny zapach.
Jednym słowem jest to na prawdę bardzo dobry produkt w nieciekawym opakowaniu. Szkoda, że firma Wibo nie postawiła też troszkę na wygląd produktu, gdyż niestety nie zachęca on do kupna produktu, wręcz odstrasza, sprawia, że od razu myślimy, że produkt pewnie jest kiepski. Wielka szkoda, bo sama pomadka jest wręcz rewelacyjna.

Czy któraś z Was miała z nimi styczność ? Co o nich sądzicie ?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz