sobota, 20 lipca 2013

Na dobranoc :)Pewnie już śpicie, bo to w końcu sobota wieczór, ale dla tych którzy nie mogą zmrużyć oka przez zbliżającą się pełnię księżyca, czy też głowią się nad jakimś problemem, lub myślą nad następnym wpisem na swój blog, przedstawiam listę ludzi którzy wykazali się nadzwyczajnymi umiejętnościami intelektualnymi, co nie zawsze kończyło się dla nich szczęśliwie. Każdy zaliczył w swoim życiu kilka dziwnych wpadek, lecz spróbujmy je porównać z tymi poniżej.

1. Pewien Amerykanin, z New Jersey wracając samochodem o drugiej nad ranem, i pewnie cholernie się nudząc, postanowił odpalić laskę dynamitu i wyrzucić ją przez okno. O ile pierwsza część doskonałego planu się udała, o tyle ta druga nie do końca. Z jakiś przyczyn, okno było zamknięte, i dynamit wybuchł w samochodzie. To się nazywa wybuchowy kierowca.

2.Jak wiemy, w nocy dzieją się różne rzeczy, zwłaszcza jeśli ktoś jest zaspany. Pewien mężczyzna obudził się w środku nocy słysząc dzwoniący w pobliżu telefon. Biedaczek, pomylił go z leżącym na szafce pistoletem i przyłożył do ucha naciskając spust. Po pierwszym sygnale się rozłączył.

3.Nie udaną próbą zakończył się napad na pewien sklep w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna, chcąc uniknąć rozpoznania, założył na głowę rajstopy. Kiedy zainterweniowała ochrona, rabuś wyciągnął torbę i zaczął udawać że robi zakupy. Plan zakończyłby się sukcesem, gdyby mężczyzna ściągnął z głowy rajstopy. A tak, dorwała ochrona. A miało być tak pięknie…

4.Pewien pomysłowy terrorysta postanowił wysłać list z przesyłką zawierającą bombę do ambasady Stanów Zjednoczonych. Koperta, plus zawartość i biegiem na pocztę. Przesyłka dotarła pod adres zamieszczony na kopercie, jednak została ona zwrócona ponieważ  zapomniał on nakleić znaczek. Jakaż była wielka niespodzianka, kiedy ją otworzył. Ene due rike fake, paczka bomba…bum.

5.Teraz opowieść o pewnym myśliwym z USA. Właściwie, to krótka notatka. Zwyczajny dzień na polowaniu. Wziął na cel jelenia stojącego na skarpie i pociągnął za spust. Martwy jeleń osunął się ze skały w tak niefortunny sposób, że zabił swojego oprawcę. Prawdziwy z niego Jeleń.

A jakie są Wasze, śmieszne przygody? Podzielcie się z nami! Każdy ma na pewno taką jedną lub klika, schowane jak as w rękawie i opowiadane podczas różnych zabaw. A dla tych zmęczonych, którzy już zasnęli, dobranoc i kolorowych snów :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz